Regulamin

Regulamin

Regulamin sklepu koszulanawymiar.pl

Zamówienia

W sklepie internetowym koszulanawymiar.pl zamówienia może składać każda osoba, która ukończyła 18 lat. Zamówienia można składać przez stronę internetową www.koszulanawymiar.pl. Złożenie zamowienia jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarznie Państwa danych osobowych w celu realizacji zamówienia oraz prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych sklepu koszulanawymiar.pl. Wszystkie działania sklepu koszulanawymiar.pl w zakresie przetwarzania danych osobowych są zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Dz.U. nr 133 poz. 883 ( z późniejszymi zmianami). Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane do ich poprawiania oraz wnisienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Potwierdzenie/przyjęcie do realizacji

Po zlożeniu zamówienia na stronie www.koszulanawymiar.pl otrzymacie Państwo e-mail ze szczegółowym potwierdzeniem. Oznacza to że zamówienie zostało poprawnie wprowadzone i przyjęte do realizacji.

Wypowiedzenie umowy

Klient ma prawo wypowiedzenia umowy (rezygancji ze złożonego zamówienia) w ciągu 24 godzin od jego złożenia.

Dostawy

Dostawy odbywaja się na terytorium całego kraju,a realizacja zamówienia zazwyczaj nie przekracza 30 dni roboczych. Wszystkie dostawy są dokonywane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska Sp.z o.o.. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe za sprawą tego spedytora. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W celu ułatwienia Państwu odbioru przesyłki prosimy o precyzyjne informacje na temat adresu dostawy zamówionego towaru oraz numeru telefonu.

Płatności

Ceny towarów znajdujących się w naszym sklepie są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Płatności za zamówione artykuły można dokonać :

  • za pomocą karty płatniczej lub kredytowej
  • za pomocą e-przelew (przelewy obsługuje serwis platnosci.pl)
  • przelewem bankowym na podstawie otrzymanego e-mailem potwierdzenia

Przy wyborze formy płatności przelewem pieniądze należy przelać na konto :

PKO BANK POLSKI
94 1020 1752 0000 0102 0132 6636
ZPO VEL VENTI s.c.

Odbiór

W chwili odbioru Klient zobowiązany jest sprawadzić stan przesyłki. Odbiór przesyłki musi być stwierdzony pisemnym pokwitowaniem potwierdzającym odbiór paczki w stanie nie naruszonym.

Produkty

Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy. Produkty posiadają gwarancję producenta. Informacje o produktach w tym ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.543 Kodeksu Cywilnego. Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych. Sklep zastrzega sobie możliwość ostąpienia od realizacji zamówienia bez podawania przyczyny.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji należy zawiadomić sklep poprzez e-mail (pati@velventi.pl) o zamiarze złożenia reklamacji. Reklamacje przyjmowane są w terminie 7 dni od daty otrzymania przesyłki. W przypadku otrzymania towaru wadliwego, zostanie on wymieniony na wolny od wad lub nastąpi zwrot gotówki w terminie 14-28 dni od chwili otrzymania przesyłki. Wszelkie koszty związane z ewentualnym ponownym wysłaniem towaru poniesie firma "Vel Venti" s.c. Jeżeli wymianie podlegać będzie towar pełnowartościowy i dostarczony zgodnie z zamówieniem. Klient zostanie obciążony kosztami wysyłki.

Zwrot

Z uwagi na indywidualny charakter zamawianego produktu (dokładne wymiary oraz haftowany monogram) zgodnie z art. 10 ust. 3 pkt 4 ustawy o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny klient nie ma prawa zwrócić towaru w ciągu dzisięciu dni bez podania przyczyny.

Postanowienia końcowe

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego. Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny i Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Wszelkie spory będą rostrzygane przez sąd właściwy dla siedziby firmy.

RODO

Jakie dane wykorzystujemy?

Chodzi o Twoje dane osobowe, które przekazywane są nam na potrzeby wykonania usługi, którą świadczymy dla Ciebie. Chcąc utworzyć konto w naszym sklepie koniecznym jest byś udostępnił nam twoje dane jakimi są adres e-mail oraz adres IP twojego urządzenia, dodatkowo musisz dodać takie dane jak: imię, nazwisko, dane adresowe oraz numer telefonu w momencie składnaia zamówienia.

 

Administrator Danych Osobowych

Twoje dane przekazywane są nam i to my będziemy ich Administratorem, to znaczy: Zakład Przemysłu Odzieżowego "Vel Venti" s.c. Henryka Cieślak, Patrycja Sowa z siedzibą przy ul. Stawidłowej 15, 82-300 Elbląg,

 

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych osobowych: iodo@velventi.pl

 

Cel, w jakim przetwarzane są Twoje dane

Przetwarzamy Twoje dane w celu umożliwienia Ci korzystania z pełnej funkcjonalności spersonalizowanego konta użytkownika naszego sklepu. Wysyłane do Ciebie informacje będą mogły być oparte o twoją wcześniejsza aktywność na naszej stronie byś nie musiał przeglądać informacji, które potencjalnie w ogóle Cie nie interesują, dlatego będziemy korzystać z profilowania.

 

Przekazywanie danych

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez naszą firmę i  tylko my będziemy ich Administratorem, natomiast w zgodzie z obowiązującym prawem możemy przekazać je podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie. 

Mowa o podwykonawcach naszych usług informatycznych oraz agencjach marketingowych, które zajmują się dla nas wysyłka e-maili. Musimy również twoje dane udostępnić podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania (gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną).

 

Podstawa prawna

Przetwarzanie Twoich danych osobowych musi być oparte na właściwej podstawie prawnej, zgodnej z obowiązującymi przepisami. Chcąc świadczyć Ci usługi, podstawa prawną jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (w tym umowa kupna-sprzedaży, wykonania usługi). Przetwarzanie danych w celach marketingowych (np. newsletter) bądź dostosowania jak najlepszej oferty skierowanej do Ciebie według zainteresowań (profilowanie) odbywać się będzie jedynie za Twoją dobrowolną zgodą.

 

Prawo do zapomnienia

Zgodnie z przepisami nie będziemy przetrzymywać twoich danych bez twojej zgody albo po jej ustaniu, przy czym nie chcemy Ci ograniczać dostępu do treści, które Ci przesyłamy i ograniczać czasowo twojej zgody na obsługę konta użytkownika dlatego twojej dane będą wykorzystywane aż do odwołania twojej zgody.

 

Prawo do wycofania zgody

Jeśli dojdziesz do wniosku, że nie chcesz by Twoje dane nadal były przetwarzane w naszej organizacji, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Masz również prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich, jak również  usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

By wycofać zgodę wystarczy napisać email na nasz adres: iodo@velventi.pl