Regulamin

Regulamin

Regulamin sklepu koszulanawymiar.pl

Zamówienia

W sklepie internetowym koszulanawymiar.pl zamówienia może składać każda osoba, która ukończyła 18 lat. Zamówienia można składać przez stronę internetową www.koszulanawymiar.pl. Złożenie zamowienia jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarznie Państwa danych osobowych w celu realizacji zamówienia oraz prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych sklepu koszulanawymiar.pl. Wszystkie działania sklepu koszulanawymiar.pl w zakresie przetwarzania danych osobowych są zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Dz.U. nr 133 poz. 883 ( z późniejszymi zmianami). Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane do ich poprawiania oraz wnisienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Potwierdzenie/przyjęcie do realizacji

Po zlożeniu zamówienia na stronie www.koszulanawymiar.pl otrzymacie Państwo e-mail ze szczegółowym potwierdzeniem. Oznacza to że zamówienie zostało poprawnie wprowadzone i przyjęte do realizacji.

Wypowiedzenie umowy

Klient ma prawo wypowiedzenia umowy (rezygancji ze złożonego zamówienia) w ciągu 24 godzin od jego złożenia.

Dostawy

Dostawy odbywaja się na terytorium całego kraju,a realizacja zamówienia zazwyczaj nie przekracza 20 dni roboczych. Wszystkie dostawy są dokonywane za pośrednictwem firmy kurierskiej " Siódemka". Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe za sprawą tego spedytora. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W celu ułatwienia Państwu odbioru przesyłki prosimy o precyzyjne informacje na temat adresu dostawy zamówionego towaru oraz numeru telefonu.

Płatności

Ceny towarów znajdujących się w naszym sklepie są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Płatności za zamówione artykuły można dokonać :

  • za pomocą karty płatniczej lub kredytowej
  • za pomocą e-przelew (przelewy obsługuje serwis platnosci.pl)
  • przelewem bankowym na podstawie otrzymanego e-mailem potwierdzenia

Przy wyborze formy płatności przelewem pieniądze należy przelać na konto :

PKO BANK POLSKI
94 1020 1752 0000 0102 0132 6636
ZPO VEL VENTI s.c.

Odbiór

W chwili odbioru Klient zobowiązany jest sprawadzić stan przesyłki. Odbiór przesyłki musi być stwierdzony pisemnym pokwitowaniem potwierdzającym odbiór paczki w stanie nie naruszonym.

Produkty

Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy. Produkty posiadają gwarancję producenta. Informacje o produktach w tym ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.543 Kodeksu Cywilnego. Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych. Sklep zastrzega sobie możliwość ostąpienia od realizacji zamówienia bez podawania przyczyny.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji należy zawiadomić sklep poprzez e-mail (pati@velventi.pl) o zamiarze złożenia reklamacji. Reklamacje przyjmowane są w terminie 7 dni od daty otrzymania przesyłki. W przypadku otrzymania towaru wadliwego, zostanie on wymieniony na wolny od wad lub nastąpi zwrot gotówki w terminie 14-28 dni od chwili otrzymania przesyłki. Wszelkie koszty związane z ewentualnym ponownym wysłaniem towaru poniesie firma "Vel Venti" s.c. Jeżeli wymianie podlegać będzie towar pełnowartościowy i dostarczony zgodnie z zamówieniem. Klient zostanie obciążony kosztami wysyłki.

Zwrot

Z uwagi na indywidualny charakter zamawianego produktu (dokładne wymiary oraz haftowany monogram) zgodnie z art. 10 ust. 3 pkt 4 ustawy o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny klient nie ma prawa zwrócić towaru w ciągu dzisięciu dni bez podania przyczyny.

Postanowienia końcowe

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego. Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny i Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Wszelkie spory będą rostrzygane przez sąd właściwy dla siedziby firmy.

Dane teleadresowe

koszulanawymiar.pl
ul.Stawidłowa 15
82-300 Elbląg